پشتیبانی از شبکه TRC20

پشتیبانی از شبکه TRC20،صرافی ارزبیتکس

انتقال ارزهای دیجیتال در شبکه ترون(TRC20):

مشابه تراکنش‌های بانکی، انجام تراکنش در شبکه‌های ارزهای دیجیتالی، مستلزم پرداخت هزینه و کارمزد است. این کارمزدها در برخی از مواقع آنقدر زیاد می‌شوند که سرمایه گذاران را با مشکل مواجه می‌کنند. 

 

برای انجام هر تراکنش، اطلاعات مربوط به تراکنش ارسال شده به فضایی با نام استخر حافظه (mempool) فرستاده می‌شود و در آنجا در صف انتظار قرار می‌گیرد تا ماینرها یکی یکی آنها را انتخاب و ارزیابی کنند.

در این بین افرادی اولویت دارند که هزینه بیشتری کنند و مبلغ بالاتری را برای کارمزد پیشنهاد دهند. گزینه دیگری که برای انتخاب کارمزد تراکنش در نظر گرفته می‌شود، شلوغی شبکه است. هر چه شبکه شلوغ تر باشد، کارمزدها نیز به همان میزان افزایش می‌یابد. بیت کوین تا به حال کارمزدهای میانگین 50 دلاری را نیز تجربه کرده است.

نکته مهم دیگری که باید بدانیم این است که شبکه‌های ارزهای دیجیتال متفاوتند و هزینه انتقال رمزارزها در آن‌ها تفاوت زیادی دارد. پس انتخاب شبکه انتقالی نیز یکی از مهم‌ترین فاکتورهای انجام یک تراکنش ارز دیجیتالی است.

یکی از ارزان ترین شبکه های حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال شبکه ترون(TRC20) می باشد که دارای کارمزد انتقال نزدیک به 1تتر (USDT)می باشد.صرافی ارزبیتکس برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال از شبکه ترون(TRC20) پشتیبانی می کند و شما میتوانید با این شبکه کارمزد بسیار کم و سرعت بالای انتقال ارزهای دیجیتال را تجربه کنید.

نکته مهم:

در هنگام انتقال ارز دیجیتال در شبکه ترون(TRC20) حتما باید مبدا و مقصد تراکنش از این شبکه پشتیبانی بکنند در غیر این صورت سرمایه شما از بین خواهد رفت.پس حتما به این نکته در تراکنش های ارزهای دیجیتال دقت کنید.