احراز هویت

فرآیند احراز هویت

 

به منظور پیروی از قوانین ضد پول‌شویی، نیاز است تمام کاربران نسبت به احراز هویت خود اقدام کنند. احراز هویت در 5 مرحله با ارائه مدارک مربوطه صورت می‌گیرد.

1-تایید ایمیل:

پس از ثبت‌نام در ارزبیتکس، یک لینک تایید به آدرس ایمیل ثبت‌نامی شما ارسال می‌گردد. با تایید این لینک مرحله اول تایید هویت انجام خواهد شد. پس از این مرحله شما می‌توانید به حساب ارزبیتکس خود وارد شوید.

2-تایید شماره تلفن همراه:

با وارد نمودن شماره موبایل، یک کد تایید به آن ارسال خواهد شد، با وارد نمودن کد در ارزبیتکس موبایل شما مورد تایید قرار خواهد گرفت. در وارد نمودن شماره موبایل دقت نمایید زیرا یکی از راه‌های ارتباطی ما با شما در هنگام بروز مشکل همین خواهد بود. 

3-تایید کارت ملی و کارت بانکی :

در این مرحله می بایست فرد متنی را بر روی یک کاغذ نوشته و کارت بانکی را که در سایت ثبت کرده است بر روی آن چسبانده و کارت ملی خود را در دست چپ گرفته و مقابل دوربین ایستاده و توسط فرد دیگری از او عکس گرفته شود و عکس در سایت آپلود گردد.

4-تایید حساب بانکی:

در این مرحله شماره حساب،شماره کارت و شماره شبای حساب خود را وارد می‌کنید. دقت کنید نام دارنده حساب باید با تصویر کارت ملی ارسال شده مطابقت داشته باشد.

5-تأیید تلفن ثابت و آدرس:

در این مرحله می بایست آدرس و شماره تلفن ثابت شما تایید گردد.در این مرحله  توسط کارشناسان  ارزبیتکس آدرس شما بررسی و با تلفن ثابت شما تماس حاصل می‌شود.

 

احراز هویت و شروع معامله در صرافی ارزبیتکس