قوانین

ارزبیتکس(Arzbitex) تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است و بستری برای تبادل ارزهای دیجیتال مانند بیبت کوین،تتر،اتریوم،لایت کوین و... می باشد و هیچ گونه مبادلات ارزی اعم از خرید و فروش دلار و سایر ارزهای کاغذی در این وبسایت صورت نمی گیرد.

تعاریف،قوانین ، مقررات والزامات ارزبیتکس(Arzbitex)

اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر می باشد:

وب سایت : وب سایت خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال ارزبیتکس(Arzbitex) در ایران مدیریت شده و تابع کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران به صورت عام و قانون جرایم رایانه ای و تجارت الکترونیک و قانون حمایت حقوق مصرف کننده به صورت خاص در حال فعالیت است .

کاربر یا کاربران: شخصی حقیقی یا حقوقی می باشد که از طریق اینترنت به وب سایت ارزبیتکس(Arzbitex) متصل و از خدمات آن بهرمند می شود . 

حساب کاربری: حسابی است که کاربر (خریدار) برای استفاده از خدمات وب سایت ایجاد کرده‌اند که متصل به وب سایت ارزبیتکس(Arzbitex) می باشد .

خریدار: کاربر یا متقاضی خرید از وب سایت ارزبیتکس(Arzbitex) شخصی است که عضو و کاربر از طریق وب سایت ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ارز های دیجیتال را انجام می دهد.

شناسه کاربری : شناسه کاربری شماره موبایل فرد خریدار بوده که پس تایید آن و احراز هویت خریدار خدمات و محصولات سایت به وی تحویل داده می شود .

اکانت اجاره ای : حساب کاربری ای را می گویند که فرد متقاضی خدمات و محصولات وب سایت را برای اشخاص دیگر با وجوهی که توسط شخص ثالث به وی پرداخت می شود در قبال درصدی کارمزد خدمات و محصولات وب سایت را درخواست می نماید .

 احراز هویت مشتریان :.وب سایت بدون تایید هویت افراد هیچ گونه خدماتی به اشخاص و نهادها و شرکت ها ارائه نخواهد داد و تمام خدمات وب سایت ارزبیتکس(Arzbitex) ملزم به احراز هویت کاربران می باشد.

 اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط کاربران در اختیار وب سایت ارزبیتکس(Arzbitex) قرار داده می‌شود اعم از اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد می‌شود و همچنین اطلاعاتی که به صورت خودکار و در نتیجۀ بهره برداری از خدمات ارزبیتکس(Arzbitex) در اختیار وب سایت قرار داده می‌شود . مانند (هویت و شماره های تماس کاربران).

قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آئین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها به صورت عام و قانون جرایم رایانه ای و تجارت الکترونیک و قانون حقوق مصرف کننده به صورت خاص و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر انجام موضوع قرارداد است.

پرفکت مانی : یک سیستم پرداخت الکترونیکی سریع و محیطی برای کسب و کارهای آنلاین می باشد که امکان انجام تراکنش‌های مالی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری فراهم می‌کند.

 

تغییر در قوانین

هرگونه تغییر در قوانین، شروط ارائه خدمات، کارمزدها و مقررات مشابه، از طریق سایت ارزبیتکس(Arzbitex) به کاربران و مشتریان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

توجه:

کاربر گرامی:

در صورتی که شخصی از شما با عنوان استخدام ،سرمایه گذاری و ... درخواست عضویت یا ثبت نام در سایت های اکسچنج پرفکت مانی یا بیت کوین نموده و یا درخواست مشخصات حساب کاربری و حساب بانکی کرد، جداً از انجام این عمل خودداری کنید.در غیر اینصورت تمامی محکومیت های ناشی ازجرم پولشویی و معاونت در کلاهبرداری اینترنتی و دزدی و جبران خسارت های مالی و حبس و تعزیر و ... به عهده شما می باشد.

       

پلیس فتا 

                    متن کامل قانون جرائم رايانه‌ اي                

فهرست مصاديق محتوای مجرمانه

                               متن کامل قانون تجارت الکترونیکی                                    

                                        قانون مطبوعات                                          

قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای